En uygun seçenekler
Fiyat ve Konaklama
Memnumiyet Oranı
5* Turlarda 9.6 (Fevkalade)
Bütçe seçenekleri
En düşük fiyatlı oteller
Lüks konaklamalar
4 ve 5 yıldızlı oteller

Neden Altın

BASIN AÇIKLAMASI

 

ALTINYOL TURİZM 

MİLLİ EKONOMİYE DESTEK İÇİN SEFERBERLİK BAŞLATTI.

Üzerinde yaşadığımız cennet vatanımız Türkiye ekonomisinde hiç şüphesiz istikrarın korunması ve belirlenen ekonomik hedeflere daha sağlam adımlarla ulaşılabilmesi için, devlet mekanizmalarının dışında vatandaş olarak bizlerin de önemli görev ve sorumluluklarımızın olduğu izahtan varestedir. Son dönemde döviz kurlarında yaşanan dalgalanmaların ekonomik bir temelinin olmadığı, tam aksine ülkemize karşı uygulamaya konulan ekonomik bir savaş olduğu aşikardır.

Bu konuda Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çağrısını da dikkate alarak; bundan böyle hac, umre, kudüs ve diğer tüm turlarımızda “DOLAR” yerine tur ücretlerini “ALTIN” olarak açıklamış bulunmaktayız. Bu şekilde hem turlara katılacak vatandaşlarımız mağdur olmayacak ve ülke ekonomisine dolaylı da olsa destek olacak, hem de ülkemiz ve aziz milletimiz üzerine oynanan ekonomik savaşta devletimizin ve milletimizin yanında yer alarak, milli ekonomimizi çökertmek isteyenlere gereken cevap verilmiş olacaktır.

Her yıl yaklaşık 500.000 umre, 70.000 de hac vazifesini ifa etmek üzere mukaddes beldelere giden vatandaşlarımızdan takriben 1,3 milyar usd alınmaktadır. Bunun yanı sıra Kudüs ve İslami tatil için ödenen usd miktarıyla birlikte toplamda yaklaşık 2 milyar usd’nin yıl içerisinde kullanıldığı ve bu durumun da dövizdeki önlenemez çıkışı tetikleyerek hak etmediği düzeylere çıkardığı bir realitedir.

Unutulmamalıdır ki; 7’den 70’e hepimiz ülkenin bireyleri olarak bu anlamlı varoluş mücadelesinde üzerimize düşen görev ve sorumluluklarımızın gereğini yerine getirmekle mükellefiz. Bu hem vicdani, ahlaki, insani, hem de dini ve milli bir görevdir. Bu vesileyle başta kamu kurumları, seyahat acentaları, tüm havayolları ve diğer sektörlerin tamamını bu ekonomik mücadelede üzerine düşen vazifeyi yerine getirmeye davet ediyoruz.

Kamuoyunun bilgi ve takdirine saygıyla sunarız.

 

                                                                                                                                                                  ALTINYOL TURİZM

                                                                                                                                                     YÖNETİM KURULU BAŞKANI

                                                                                                                                                                     Cihad TELLİOĞLU

{"wp_error":"cURL error 6: name lookup timed out"}