En uygun seçenekler
Fiyat ve Konaklama
Memnumiyet Oranı
5* Turlarda 9.6 (Fevkalade)
Bütçe seçenekleri
En düşük fiyatlı oteller
Lüks konaklamalar
4 ve 5 yıldızlı oteller

Ramazan Umresi

Ramazan Umresi

Ramazan Umresi

11 ayın sultanı mübarek ramazan ayında yapılacak umre ziyaretleri, pek çok mümin tarafından özellikle tercih edilir ve bu tarihlerde yapılan Ramazan Umresi, Hacca denktir teamülü hakimdir. Altınyol Turizm yılın her döneminde olduğu gibi tüm müminler için Ramazan Umresi turları sunmaktadır. En uygun fiyatlar umre vazifesini yerine getirmek isteyenler özel seçenekler sunan firma, yasal prosedür konusunda da vatandaşlara yardımcı olmaktadır. Hali hazırda Diyanet İşleri Yetki belgesine sahip olan Altınyol Turizm ile çıkacağınız Ramazan Umresi sorunsuz biçimde tamamlanacak ve kapsamlı bir ziyaret gerçekleştirilebilecektir.

Yetkisiz kuruluşlar aracılığıyla gerçekleştirilecek olan Ramazan Umresi turlarından kaçınılması büyük öneme sahiptir. Tüm yasal süreçleri kendiniz yapmak zorunda kalabileceğiniz gibi, umre ziyaretlerinde dahi kısıtlı ziyaret kabul eden ülkeye vize alırken dahi zorlanabilir, kötü koşullarda seyahat edip, oldukça olumsuz koşullarda konaklamak zorunda kalabilirsiniz. Anltınyol Turizm Ramazan Umresi yapmak isteyenlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla temin etmektedir.

Gerek rehberlik vazifeleri, gerekse turizm standartları bakımından üst düzey hizmet alabilmek için Altınyol Turizmi tercih ediniz. Deneyimli ekibin mükemmel sunumu ile kutsal toprakları ziyaret edebilir, ruhani vazifenizi en iyi biçimde yerine getirebilirsiniz. Turlarımız 2 veya 3 kişilik odalarda ve farklı standartlarda oteller tercih edebilir, fiyat seviyesini kendi bütçenize göre uyarlayabilirsiniz. Altınyol Turizm her bütçeye uygun çözümler sunmakta ve üstün niteliklerde hizmetler vermektedir.

Tags:, , , , , , , , , ,