Tarihçe

1983 Yılında ilk Hac kafilesini kutsal topraklara getirmiş olan babamız, bugün bizlere böyle kıymetli bir işi miras olarak bırakmıştır. Uzun yıllardır Kutsal topraklarda değerli misafirlerimize en iyi hizmet vermeyi kendimize felsefe edinmiş ve babamızın bizlere miras olarak bırakmış olduğu hem dünyalık hem ahretlik kutsal mirasa 2001 yılı itibari ile incoming,fuar,kültür turları,vize ve bilet departmanlarını ekleyerek neslimizden geleceklere hakkıyla teslim etmektir.

Misyonumuz

Firmamızın şu anki başkanı Cihad TELLİOĞLU Suudi Arabistan doğumlu olup tahsilini Mısırda tamamlamıştır. Yabancı dili Arapça ve Rusca olan Cihad TELLİOĞLU 2001 yılından itibaren, kutsal mirası dahada büyüterek devam ettirmektedir. Kutsal topraklara taşıdığımız kıymetli dostlarımızın yanı sıra Yurt dışından Mısır,Suudi Arabistan,Dubai,Kuveyt, Katar,Cezair ve diğer dünya ülkelerinden getirmiş olduğumuz turist misafirlerimize’de incoming adı altında hizmet vermekteyiz

Vizyonumuz

Turizm Sektöründe Hac,Umre,Vize,Bilet,İncoming, Fuar,Yurt içi Turları,Yurt dışı turlarında yer alan firmamızın vizyon anlayışı görülmeyeni görme sanatıdır.Biz,Mesleğimize Bu perspektiften bakıyor,sektöre olan sevgimizi ve çalışma azmimizi müşterilerimize yansıtıyoruz. Sizlerinde memnuniyet standartlarını yukarıya çekerek turizm sektörüne yeni bir soluk getiriyoruz.
”Bizim için başarı bir umrecimizin memnuniyet arz eden gülüşü, bir Mısırlı çocuğun ülkemizden ayrılırken akıttığı göz yaşıdır”

Rezervasyon Yap
1
Rezervasyon yap
Rezervasyon Yap
Call Now Button