Swissotel’in huzurlu, güvenilir ve işine bağlı hizmetiyle Mekke’de özgün bir konaklama deneyimi bekleyebilirsiniz. Swissotel Al Maqam Mekke odalarında 3 yetişkin konaklayabilir.
YİYECEK VE İÇECEK
Aile veya arkadaşlarınızla sakin bir akşam yemeği, hızlı bir öğle yemeği veya çeşitli uluslararası ve yerel lezzetlere sahip güzel bir akşam yemeği imkanlarıyla Al Khairat restoran ve Masharif çay lounge, kaliteli hizmetiyle canlı bir ortam sunmaktadır.
Al Khairat restoranda aynı anda 3.000 misafir ağırlanabilmektedir. Taze servis edilen doğuya özgü geleneksel tariflerimizle sizi şaşırtacağız. Çağdaş ve Alplere özgü ambiyans, size huzurlu hissettirecek ve ruhani seyahatinize odaklanmanıza yardımcı olacak.
Kutsal şehre bakan çağdaş Masharif çay lounge’da tüm etkinlikler için uygun klasik mutfak lezzetlerinin seçkin yelpazesiyle kendinizi şımartın.
KONUK HİZMETLERİ
En iyi kalite, güvenilirlik ve misafirperverlik, Swissotel Al Maqam Mekke yapı taşlarını oluşturur.
Panoramik şehir manzarası, 1.624 misafir odasına ait özel olarak düşünülmüş son teknoloji ayrıntılar, uluslararası yemek çeşitleri, çay lounge ve kahve dükkanları. Tüm bunlar, Swissotel Al Maqam Mekke otelini Hac ve Umre ziyaretleri veya kutsal şehirde ailece geçirilecek bir seyahat için mükemmel bir yer haline getirmektedir.